Ladies day

Ladies
day

Martin Zach
Vás zve 12.9.2020 od 10:00 do Eagles Parku

 

LADIES DAY    

Za krásného počasí proběhl 3. ročník charitativně-sportovní akce LADIES DAY. Program byl nabitý od rána do večera. Návštěvníci si užili nespočet sportovních i kosmetických aktivit.

Velké díky patří všem partnerů, organizátorům, pomocníkům a návštěvníkům. Díky vám pomáháme dobré věci.

Fotogalerie od Jana Beneše k nahlédnutí zde.

Fotogalerie od Jakuba Pláteníka k nahlédnutí zde.

Program

Program akce: Sport, zábava & dobré jídlo a pití

SLOW PITCH PRO VŠECHY NÁVŠTĚVNÍKY!!!

V 10.00 startuje slowpitchovy turnaj, kde proti sobě budou hrát týmy složené z návštěvníků akce.
Slowpitch je pomalejší verze softballu, vhodná pro úplně začátečníky, která hraje se s měkkým míčem,
takže se nemusíte bát si tento sport vyzkoušet!

Co dělat, kdyz nemám kolem sebe tým? To vůbec nevadí, přijďte v 10.00, kde týmy složíme dohromady.

Nemám žádné vybavení, můžu i přesto jít hrát?
Samozřejmě, veškeré vybavení vám půjčíme na místě.

Těšíme se na vás!

DALŠÍ PROGRAM:

Superliga kadetek
Baseballové uktání české extraligy
Softballové utkání české extraligy
Paddleboarding
Netradiční sporty: Jugger, parkur
Kosmetika Mary Kay
Skákací atrakce
Malování na obličej
Šifrovačka od únikovky “Vlaková loupež”
Možnost si vyzkoušet jízdu na vozíčku
Specialisté na výživu z Výživového institutu
Bublinkový workshop od Generali České pojišťovny
Food, drink & chill zona
Představení nového růžového Monster drinku

Patron akce Martin Zach

Patron akce Martin Zach v roce 2009 získal titul Muže roku. Jeho radost z vítězství však netrvala moc dlouho, jen pár dní po získání titulu se totiž při nešťastném skoku do vody poranil a od té doby je na invalidním vozíku.

OKTAGON MMA David Kozma MMA Fighter

Další osobností, která dorazí na Ladies Day 2020 bude zápasník MMA, šampion organizace OKTAGON MMA David Kozma MMA Fighter.

Superliga Kadetek

Softballová extraliga žen

Moderátorská hvězda Jana Švecová vás bude opět provázet celým dnem!

Má první setkání s jógou byla váhavá, tak jak

Tombola, muzika, ohňostroj, welcome drink a mnoho dalšího.

Komu letos budeme pomáhat?

Osmnáctiletému Standovi Zatloukalovi, studentovi oboru strojník požární techniky, jenž se věnuje požárnímu sportu. Tedy věnoval, než v roce 2019 odjel se školou na lyžařský výcvik, kde při nešťastném pádu na lyžích ochrnul. Nyní aktivně rehabilituje a touží po návratu k akčnímu pohybu a sportu.

Rozhodli jsme se Standu v cestě za jeho snem podpořit, a proto letos veškerý výtěžek akce půjde na zakoupení handbiku – speciálně upraveného ručního kola pro osoby se zdravotním postižením.

Účinkující

Aquamarine klub plavání

Jsme rodinný plavecký klub. Snažíme se, aby si děti plavání užily, bavilo je a naučili se novým plaveckým dovednostem. Plaveme od miminek až po dospělé. Pořádáme mimo jiné i velmi oblíbené příměstské tábory.

Jugger

 

Jugger je rychlý týmový sport, kde proti sobě stojí dva týmy a každý se snaží získat co nejvíc bodů tím, že umístí míč do soupeřovy branky. Ale aby to nebylo tak jednoduché, tak z pěti hráčů v týmu smí pouze jeden sahat na míč a nosit jej po hřišti; zbylí čtyři mají polstrované hole, šermují s protihráči a snaží se je zasáhnout. Zasažený si musí na určitou dob kleknout a nehýbat se. Takovýmto způsobem dávají hráči vlastnímu běžci prostor, aby se zmocnil míče, přeběhl hřiště a skóroval.

New Era

New Era bude prodávat oblečení, čepice a batohy. Z každého prodaného kusu daruje 50 Kč na charitativní projekt Každý odpal pomáhá.

Snowboardel

Vyzkoušejte svou rovnováhu na nejoblíbenější letní aktivitě se jménem stand up paddleboarding. Dovádění a jízda na paddleboardu je vyhledávanou zábavou všech dětí, a přitom rozvíjí jejich motorické dovednosti. Velkou výzvou nejen pro ženy je možnost vyzkoušet si fitness cviky na paddleboardu, které jsou díky pohyblivé vodní hladině více náročné na zapojení všech svalů a koncentraci. V nafukovacím bazéně vám zkušený tým AQUA MARINA DEMO TOUR poradí, jak a kde si na paddleboard správně stoupnout a jak pádlovat. Zeptat se jich můžete i na to, jaký paddleboard si správně vybrat nebo kam vyrazit.

Malování na obličej

Na téhle akci nesmí chybět ani velmi oblíbené Malování na obličej… není určeno jen dětem, pomalujeme rádi puberťáky i dospělé. Šikovný tým zvládne cokoliv, budete mít na výběr inspirativní galerii obrázků a rádi vám zpestříme den třeba duhou na čele.

Používáme pouze kvalitní profesionální barvy, lehce smývatelné vodou, zdravotně zcela nezávadné.
Tak co si necháte namalovat?

Skákací atrakce

Nedílnou součástí akce Ladies day budou i skákací atrakce pro děti. Ty budou všechny připraveny v našem areálu a každý bude mít možnost vyzkoušet si řídit námořní loď nebo si užít skákacího hradu. Stejně tak bude připravena baseballová a softballová roadshow, kde si budete moci vyzkoušet házení a odpalování.

Kosmetika mary kay – nechte se hýčkat a nalíčit od profesionálů

Hledáte krásu a svěží vzhled. To bude právě pro vás. Na akci Ladies day budete mít jedinečnou možnost se nechat hýčkat profesionálním personálem, který se postará o vaši pleť a krásný vzhled. Těší se na vás Nezávislá kosmetická poradkyně Eva Prachařová a Dana Šťávová. Přijďte se nechat bezplatně nalíčit kosmetikou Mary Kay, která vydrží každé sportovní utkání. Rády vám poradíme s výběrem správného make-upu, rtěnky či očního stínu.

Jericho planet s.r.o.

Jericho Kosmetika z Mrtvého moře přináší produkty s jedinečnou kombinací přísad. Byly vyvinuty pro ženy i muže s omlazujícími, zklidňujícími a zjemňujícími účinky. Vaše kůže vypadá mladší, zdravější a jemnější. Velmi dobře ozdravuje kožní ekzémy a lupénku. Pomáhá odstraňovat lupy ve vlasech. Používá se po celém světě s více než dvacetiletými výsledky.

Praga Aréna Kart

Spolu jsme rychlejší.
Nejmodernější a největší speciální areál pro motokáry v České republice!
Maximum pro všechny opravdové závodníky!

Jsme jediná poloprofesionální hala v Evropě, protože jako jediní používáme závodní motokáry, které se liší tím, že mají čtyřtaktní motor, které se používají na velkých závodech.

Jako jediní v Evropě máme každý rok nové motokáry.

Bohemia Sekt

V průběhu akce pro vás bude připraven WELCOME DRINK v podobě Avanti Spritz nebo Hugo. Dále pro vás bude připraven osvětlený bar s velkým výběrem osvěžujících drinků, CHILL ZONA a skvělý personál. Těšíme se na vás.

Nonglutine

Život bez lepku s celiakií není jednoduchý, ale proč si ho neudělat hezčí a chutnější! Kristýna Chadrabová experimentuje s pečením bez lepku a u jejích výtvorů nepoznáte, že jsou „jiné“. Přijďte se a přesvědčte se sami.

Foul ball cantina

Stánek od Dugout Cantina, jak ho znáte při každém turnaji na čepu strongbow cider, pivo Březnák ač je akce do růžova, nabídneme také pivo v klubových barvách a náš hot dog tak jak má být.

PARTNEŘI

Díky Partnerům Akce

V roce 2018 se podařilo vybrat na akci LADIES DAY 126 500 Kč, které se rozdělily na pomoc Matyldě a dětem z Onkologického střediska v Praze Motol. Všem moc děkujeme!!!

V roce 2019 se klub rozhodl podpořit děti, které nemají možnost sportovat, ať díky finančnímu nedostatku, nebo díky sociálnímu zázemí. Proto jsme vybrali hned dvě nadace, kterým jsme podporu poskytli. První byla Nadace Hanky Kynychové, druhá pak Česká olympijská nadace. Druhému ročníku akce příliš nepřálo počasí, ale i tak se podařilo vybrat krásných 60 tisíc korun. Všem moc děkujeme!!!

 

Chcete se podílet na akci Ladies day a přispět? Hodnotu odpalu může zvýšit kdokoli o jakoukoli částku. Napište nám na eagles@eagles.cz a přidejte se na seznam dárců. Akce končí posledním zápasem Eagles v letošní extralize.

LadiesDay 2018

Doprava

Kudy do areálu

Autobusem č. 170 na zastávku Na vrstevnici.
Autem, parkování zajištěno.

Eagles Park

Všeobecné podmínky účasti na akci LADIES DAY pořádané Pořadatelem: EAGLES Praha z.s., IČ 60445190, se sídlem Pálkařská č.ev. 225, Krč, 140 00 Praha, zapsaném ve spolkovém rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. L6036 (Návštěvní řád)

Tento Návštěvní řád je určen všem osobám, které v rámci akce Ladies Day konané dne 18.5.2018 vstupují do sportovního areálu Pořadatele na adrese Pálkařská 225, Praha 4, Krč (dále také jen Areál) na základě předložené a platné vstupenky, nebo na základě zvláštního povolení Pořadatele, a které dodržují následující základní informace a pravidla:

 1. Zakoupením vstupenky návštěvník vyjadřuje svůj souhlas s těmito Všeobecnými podmínkami (Návštěvním řádem) a pokyny Pořadatele a zavazuje se je dodržovat a řídit se jimi.
 2. Vstup a pobyt v Areálu je podmíněn dodržováním zákonů, vyhlášek a dalších podzákonných norem a interních předpisů Pořadatele, především Návštěvního řádu. Tyto dokumenty jsou k dispozici v kanceláři Pořadatele a dále na webové adrese www.eagles.cz.
 3. Každá osoba vstupující do Areálu je povinna se chovat tak, aby nedocházelo k poškozování Areálu, jeho vybavení či k poškození majetku či zdraví jiných osob, a dále je povinna zachovávat čistotu a pořádek v Areálu a jejím okolí. Návštěvníci jsou povinni při svém pobytu v Areálu respektovat obecně závazná pravidla slušného chování a dobrých mravů, tj. především slušnost a ohleduplnost, a jsou povinni zdržet se jakýchkoli projevů mezilidské, rasové, náboženské nebo politické nesnášenlivost
 4. Do Areálu vstupuje každý na vlastní nebezpečí. Za osoby mladší 18 let odpovídají jejich zákonní zástupci.
 5. Pořadatel si vyhrazuje právo odepřít vstup nebo vyvést každou osobu, která nevyhoví předpisům, které se na jeho pobyt v Areálu vztahují, tj. zejména Návštěvnímu řádu a jiným právním předpisům a dále pokynům Pořadatele, nebo jejíž chování shledá nepřístojným (např. napadení jiného návštěvníka či pořadatele, vulgární projevy, nepřiměřené obtěžování ostatních osob atd.). Také každá osoba zjevně pod vlivem alkoholu nebo drog nebude vpuštěna do Areálu, nebo bude případně vyvedena z jeho prostor bez náhrady.
 6. Každá osoba, která svým chováním navodí podezření z páchání některého z trestných činů nebo přestupku, bude z Areálu vyvedena a předána Policii ČR
 7. Každý Návštěvník je povinen pro vstup do Areálu předložit ke kontrole vstupenku, je-li jeho pobyt v prostorách Areálu založen na zakoupení a řádném předložení vstupenky; každý divák je povinen mít vlastní vstupenku, neurčí-li Pořadatel akce jinak. Vstupenka je platná pouze nepozměněná, nepoškozená a kompletní. Vstupenka opravňuje pouze k jednomu vstupu do Areálu, nestanoví-li Pořadatel jinak. Po opuštění Areálu pozbývá vstupenka platnosti. Návštěvník je povinen mít vstupenku u sebe po celou dobu přítomnosti v Areálu a je povinen se jí na výzvu prokázat, jinak může být z Areálu vyveden bez nároku na náhradu vstupného.
 8. Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno; dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu.
 9. Bez výslovného písemného souhlasu Pořadatele nesmí kupující nebo držitel vstupenky se vstupenkou nakládat v souvislosti s propagací (včetně soutěží a spotřebitelských loterií) kupujícího nebo držitele vstupenky, nebo jiné osoby či jakýchkoli výrobků nebo služeb pro jakékoli komerční účely nebo jiné účely, a to ani s její významnou částí.
 10. Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. Změna programu je vyhrazena.
 11. Každý, kdo zpozoruje v prostorách Areálu závadu ohrožující bezpečnost osob nebo závadu hrozící poškozením majetku, má povinnost takovouto závadu ihned nahlásit Pořadateli.
 12. V případě zranění jakékoli osoby je každý, kdo tuto skutečnost zpozoruje, povinen uvědomit o tom Pořadatele. Pořadatel neodpovídá za škody způsobené na majetku a zdraví návštěvníků, pokud nebyly způsobeny porušením právních povinností ze strany Pořadatele, zejména pokud budou způsobeny ostatními přítomnými osobami.
 13. Do Areálu není dovoleno vnášet bez předchozího souhlasu Pořadatele jakýkoli alkohol, nádoby pod tlakem, politické a reklamní materiály, drogy, toxické a omamné látky, zbraně (bodné, sečné, střelné apod.), výbušné látky (trhaviny, třaskaviny a výbušné hořlaviny), hořlaviny, a jiné nebezpečné předměty, které by mohly způsobit škodu na zdraví nebo majetku. O nebezpečnosti jednotlivých předmětů má právo rozhodnout Pořadatel.
 14. V Areálu platí přísný zákaz odhazování odpadků mimo nádoby či prostory k tomu určené (tříděný odpad).
 15. Do Areálu je návštěvníkům po dobu akce zakázáno vstupovat se zvířaty vyjma asistenčních psů pro tělesně postižené.
 16. V celém Areálu je po dobu konání akce zakázáno kouření, včetně elektronických cigaret. Porušení tohoto zákazu může být důvodem vykázání návštěvníka z Areálu bez náhrady.
 17. V Areálu je zakázáno používat otevřený oheň.
 18. Jakékoli obrazové a zvukové záznamy pořízené v Areálu se nemohou bez svolení Pořadatele použít pro komerční účely. Neoprávněné použití, přenos nebo reprodukce loga nebo chráněné ochranné známky Pořadatele je zakázáno.
 19. Každá osoba vstupující do Areálu souhlasí, bez dalšího upozornění, s bezplatným využitím svého obrazu, podobizny nebo hlasu jako součásti jakéhokoli zvukového, obrazového nebo audiovizuálního záznamu, přenosu či reprodukce pro komerční nebo propagační účely, a to v rámci zobrazení celé nebo části akce v souvislosti s akcí konanou v Areálu.
 20. Náhrada veškerých škod způsobených návštěvníkem bude vymáhána podle příslušných platných právních předpisů České republiky.
 21. Pořadatel nepřebírá jakoukoliv odpovědnost za ztrátu věcí či jejich zcizení jinými osobami s výjimkou těch věcí, které převzal Pořadatel výslovně do úschovy.
 22. Návštěvník bere na vědomí, že celý Areál i s přilehlými plochami může být monitorován průmyslovými kamerami se záznamem (CCTV), a vyslovuje s tímto monitorováním a záznamem souhlas.
 23. Tento Návštěvní řád se vztahuje přiměřeně i na ostatní návštěvníky Areálu, kteří do něj vstupují nebo se v něm nacházejí na základě jiného dokladu nebo právního důvodu, než je vstupenka.

V Praze dne 1. 5. 2018

KLUB

Klubové novinky

Školení zapisovatelů a rozhodčích 2022

Školení zapisovatelů a rozhodčích 2022

Školení zapisovatelů 2022 Jako každoročně je Czech Baseball Association vypsáno v období zimní přípravy školení zapisovatelů. V rámci podpory vzdělávání zapisovatelů bylo připraveno vylepšení jednotlivých školících programů, které s doškolovacími klinikami napomůže...

číst více
Poslední informace k oslavám 40 let Eagles Praha

Poslední informace k oslavám 40 let Eagles Praha

Vážení příznivci Eagles, Oslava našich 40 let je za dveřmi. V sobotu se zde všichni sejdeme a užijeme si bohatý program, který je připravený od 10 až do večera. Chtěli bychom vás touto cestou ještě jednou srdečně pozvat a zároveň vás informovat, že je nezbytné dodržet...

číst více
Nábory do týmu Eagles Praha!!!

Nábory do týmu Eagles Praha!!!

V září odstartují náborové dny pro nové hráče a hráčky, kteří chtějí vyzkoušet nový sport a kolektiv. Areál pro nové uchazeče bude otevřený v úterý 7.9. a 14.9.2021 vždy od 16-17 hodin (registrace nováčků 15:45!!!) Hledáme chlapce a děvčata, kteří mají chuť sportovat...

číst více

Připoj se

Staň se členem EAGLES!

Přijď si vyzkoušet sport a poznat nové kamarády !
Nábor probíhá celoročně.

Popis:
Rubriky:
Dovednosti: